Dalej na szczycie
Share

Nasi najmłodsi nie zwalniają tempa, widać że zmiany w obsadzie trenerskiej procentują.

Kadra trenerska Remigusz Mayer, Justyna Stasierska i Ivan Izdebkyi udowodniła, że ostatnie sukcesy naszych najmłodszych to nie przypadek, po dobrym występie na OTK w Miliczu Ceramik znowu na najwyższym miejscu w klasyfikacji drużynowej chłopców na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Białogardzie (30.09-01.10.2016). Równie dobrze poszło naszym dziewczynom, które drużynowo zajęły III miejsce.

100931_mmm

Medale zdobyli:

złoto
Artur Gibasiewicz – kat. 59 kg

srebro
Gilena Gibasiewicz – 40 kg

brąz
Agnieszka Lis – 44 kg
Wiktoria Fabiś – 48 kg
Maciej Kosmalski – 42 kg
Maciej Filipczak – 53 kg
Jakub Setecki – 66 kg
Bartosz Stodolny – 66 kg
Dominik Malczewski – kat. 73 kg
Maciej Sobańśki – 85 kg

Postawa naszych młodzików bardzo cieszy, zwłaszcza, że to poza Mistrzostwami Polski, najważniejsze zawody w tej grupie wiekowej. Na podstawie wyników Urząd Marszałkowski dofinasowuje klub, dodatkowo liczą się one także do rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki w sporcie młodzieżowym, w którym nasz klub od lat zdecydowanie dominuje w naszym powiecie znacznie wyprzedzając inne kluby sportowe.

Styl WolnyWyniki Zapasy KobietWyniki