Mecz o Tytuł Drużynowego Mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym
Share

Zaproszenie na Lige

13.11.2011 r. w Krotoszynie na Sali Sportowej znajdującej się na stadionie (ul. Sportowa 1a – Błonie) zostanie rozegrany pierwszy mecz finałowy I Ligi Seniorów w zapasach w stylu wolnym 2011 o Tytuł Drużynowego Mistrza Kraju w zapasach w stylu wolnym

Ceramik ma szansę drugi raz w swojej historii zostać Drużynowym Mistrzem Polski w zapasach w stylu wolnym. Już 13.11.2011 pierwszy mecz z ZKS Slavia Ruda Śl., drużyną prowadzoną przez Marka Garmulewicza trenera kadry narodowej seniorów w stylu wolnym i jednego z najbardziej znanych zapaśników w stylu wolnym.

Slavia to bardzo mocny przeciwnik – w 2010 r. została Drużynowym Wicemistrzem Polski, 2009 – Drużynowe Mistrzostwo Polski. Jednakże w sezonie 2011 Ceramik pod wodzą trenera Rafała Patalasa wygrał do tej pory wszystkie mecze w grupie, oddając tylko jedną walkę (Filipczak M. nie zrobił wagi), natomiast Slavia przegrała jeden mecz z ULKS Bizon Milicz, a rewanż wygrała zaledwie kilkoma punktami.

Także jeden z naszych wychowanków – Walkowiak Mariusz (kat. 60 kg) ma szansę zostać najlepszym zawodnikiem Ligi, brakuje mu zaledwie 2 pkt technicznych do Kamila Wojciechowskiego (kat. 96 kg) ze Slavi. Czy Przemysław Mączak (nasz reprezentant w kat. 96 kg, a jednocześnie III zawodnik Ligi) pomoże Małemu i pokona Wojciechowskiego, a może pogodzi obu zawodników i sam zostanie najlepszym zawodnikiem??

Zapraszamy wszystkich kibiców na godz. 18:00, gwarantujemy duże emocję i pasjonujące walki!!

Wstęp Wolny

Przypominamy żaden klub z powiatu poza Ceramikiem nigdy nie był Drużynowym Mistrzem Polski, a nasi dzielni „piłkarze” z KS Astra grają zaledwie w klasie okręgowej.

Dotychczasowej wyniki

Zapis video z walk naszych zawodników w Lidze