Złote chłopaki ;)
Share

Czas mija, a nasi zawodnicy nie zawodzą.

Na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się w Łodzi wywalczyliśmy dwa medale.

Srebro w kat. 55 kg wywalczył Kacper Nowakowski, a brąz w kat. 51 kg Hubert Krzyżański.

Medaliści wraz z prezesem

Więcej informacji i walki do obejrzenia na Sport Zonie

Ale prawdziwy sukces nadszedł we wrześniu w trakcie Mistrzostw Polski Seniorów, które odbywały się w Rzeszowie. Nasza ekipa licząca 4 zawodników zdobyła 4 medale 🙂 Dało nam to w klasyfikacji drużynowej III m. w klasyfikacji klubowej.

Złoto w kat. 61 kg wywalczył Ivan Izdebskyi- jest to trzeci tytuł mistrzowski tego zawodnika, oczko niżej zameldował się  po klubobójczym pojedynku z Ivanem nasz weteran Mariusz „Mały” Walkowiak, który udowodnił, że wiek to tylko liczby.

W kat. 74 kg brąz wywalczył Szymon „Gumiś” Wojtkowski.

Najciekawszą walkę finałową stoczył nasz Robert Baran, który w pojedynku finałowym w kat. 125 kg wygrał z reprezentantem gospodarzy, utytułowanym zawodnikiem Kamilem Kościółkiem. W ostatnich sekundach walki wykorzystał nie tylko umiejętności, ale i spryt zdobywając punkt i wygrywając rywalizację.

Więcej informacji i walki do obejrzenia na Sport Zonie