Pucha Polski Kadetów 09-10.06.2017
Share

W ten weekend (09-10.06.2017) w Brzegu Dolnym spotkało się 130 najlepszych kadetów z całej Polski, oraz reprezentację Węgier, Litwy i Niemiec. W turnieju wystartowała także nasza silna grupa licząca 7 zawodników.

Bezapelacyjne najlepszym naszym zawodnik był Szymon „Gumiś” Wojtkowski, który w kat. 69 kg pokonał m.in. reprezentanta Węgier i Niemiec zdobywając złoty medal.

Na najniższym stopniu podium stanął także w kat. 58 kg Eryk Gibasiewicz, który w walce o brązowy medal pokonał Niemca Wejgandta Viktora, a po drodze niestety wyeliminował z gry swojego brata Artura, który turniej zakończył na 8smej pozycji.

Niestety pozostałym naszym zawodnikom nie udało się awansować do pierwszej 10tki, ale sam start był doskonałym przetarciem w tak międzynarodowej obsadzie.

Ostatecznie Ceramik zajął 5 miejsce – ustępując jedynie reprezentacji Niemiec, Węgier oraz reprezentacji Landów Sachsen i Sachsen-Anhalt, a zostawiając za sobą reprezentacje Litwy i wszystkie kluby z Polski.

Sport ZonaWyniki