Dobra końcówka roku…
Share

Minione dwa weekendy były bardzo udane dla naszych zawodników.

Najpierw w Kraśniku 25-27.11.2016 w Pucharze Polski walczyli kadeci i juniorzy, turniej tej okazał się najmocniej obsadzonym turniejem w kraju na którym startowali zawodnicy z kilkunastu krajów w tym nawet z Kanady.

W grupie wiekowej kadet medale zdobyli:
I m. – kat. 69 kg Szymon Gumiś Wojtkowski
III m. – kat. 58 kg Eryk Gibasiewicz

Sport ZonaKadet

W juniorach:
I m. – kat. 120 kg Jakub Brylewski
III m. – kat. 50 kg Filip Woźnica

Sport ZonaJunior

 

Tymczasem w sobotę 26.11 w Turnieju o Puchar Dyrektor Szkoły w Plewiskach startowała skromna ekipa Ceramika licząca 41 zawodników i zawodniczek, którzy w w młodzikach i minizapasach wywalczyli 37 medali dając oczywiście naszemu klubowi pierwsze miejsce klasyfikacji klubowej.

161126_plewiska

Obejrzyj zdjęcia z Plewisk autorstwa H. Zakonskiego

Sport ZonaPlewiska

 

Na zakończenie nasze dzieci czekał ostatni turniej mikołajkowy w Środzie Wlkp. – 03.12.2016 r., gdzie tym razem 44 zawodników i zawodniczek zdobyło 29 medali dla naszego klubu. A na koniec wszystkie dzieci otrzymały paczkę słodyczy na osłodzenie dnia…

Obejrzyj zdjęcia ze Środy Wlkp. autorstwa H. Zakonskiego

Sport ZonaŚroda Wlkp