Zmiana warty w Sulmierzycach
Share

Zarząd LKS Ceramik Krotoszyn informuje, iż z dniem 30.06.2016 zakończono współpracę z trenerem Rafałem Patalasem. Od tej chwili wszelkie działania podejmowane przez UKS Olimpijczyk Sulmierzyce nie mają nic wspólnego z LKS Ceramik Krotoszyn.

Jednocześnie w celu zapewnienia profesjonalnego szkolenia dzieci i młodzieży w Sulmierzycach treningi prowadzone będą od września przez kadrę trenerską LKS Ceramik Krotoszyn we wtorki i czwartki PUNKTUALNIE o godz. 17:00.

Zapraszamy wszystkie dzieci do dalszej zabawy z zapasami, zapewniając darmowe treningi, prowadzone przez ludzi z pasją, które rozpoczynać się PUNKTUALNIE! 🙂

Informacje dla rodziców!

  1. Zarząd Klubu oświadcza, iż w przypadku pisemnego wniosku rodzica zawodnika do lat 13, istnieje możliwość wyrażenia zgody na przejście do UKS Olimpijczyk. Prosimy wziąć pod uwagę fakt, że dziecko traci w tym momencie możliwość ubiegania się o stypendium i nagrody Burmistrza Krotoszyna oraz wiążę się to ze zwrotem sprzętu sportowego otrzymanego od klubu.
  2. Aby nie dopuszczać do sytuacji, że dzieci stałyby na dworze z uwagi na odwołanie treningu z przyczyn losowych, o wszelkich zmianach w terminarzu informować będziemy na profilu klubu – wystarczy polubić, aby być na bieżąco ze wszelkimi informacjami.