Mistrzostwa LZS w Wierzbnie
Share

W gimnazjum w Wierzbnie Bartosz Odolanów był organizatorem Mistrzostw Wielkopolski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w zapasach w stylu wolnym oraz mocowaniu – 16.04.2016 r.

Do tej małej miejscowości zjechały się kluby z całego województwa. Po zaciekłych walkach, w których brało udział prawie 100 zawodników i zawodniczek zwyciężyła Tęcza Środa Wlkp. (40 pkt), na drugim miejscu Ceramik (29 pkt), a na trzecim Grunwald Plewiska z 24 pkt. Poza podium Olimpijczyk Sulmierzyce, Bartosz Odolanów i Husarz Gniezno.

Warto zauważyć, iż Ceramik zajął drugie miejsce, mimo iż zawodnicy z Sulmierzyc walczyli jako Olimpijczyk, a Odolanów jako Bartosz Odolanów, a dodatkowo ponad 10 zawodników walczyło równocześnie w Cieszkowie na Ogólnopolskim Turnieju.

Przy okazji, jeden z najlepszych zawodników Ceramika z Odolanowa – Jakub „Masa” Brylewski otrzymał nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia.

Pobierz “Mistrzostwa Wlkp. Zrzeszenia LZS - Wierzbno 2016”

open – Pobrano 996 razy – 220,00 B