Worek medali od Mikołaja
Share

Jak co roku w Środzie Wlkp. najlepsi zawodnicy z całego województwa z gościnnym udziałem klubów z Zachodniopomorskiego walczyło w Turnieju Mikołajowym w zapasach i minizapasach.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w autokarze Ceramik wystawił tylko 47 zawodników: 20 z Krotoszyna, 10 z Orpiszewa, 10 z Sulmierzyc oraz 7 z Odolanowa. Dzięki doskonałej postawie naszych zawodników wywalczyliśmy I miejsce w klasyfikacji klubowej zdobywając przeszło 38 medali w tym 12 złotych, 13 srebrnych oraz 13 brązowych. Za nami na podium gospodarze z Tęczy, a na najniższym stopniu podium Grunwald Poznań.

Na macie nie zabrakło emocji, potu, ani łez. Zawodnicy dawali z siebie wszystko, aby zająć jak najlepszą pozycję. Warto podkreślić, iż w turnieju tym zastosowano w trakcie walk tablice multimedialne z nazwiskami i aktualnymi wynikami zawodników, dzięki czemu mogli się oni poczuć jakby rywalizowali w Mistrzostwach Polski.

W dobrych humorach, bez kontuzji oraz z tradycyjnym najazdem na McDonald wróciliśmy do domu.

W galerii można zobaczyć emocję jakie towarzyszyły naszym zawodnikom.

Pobierz “Turniej Mikołajkowy 2015”

151205_wyniki.pdf – Pobrano 593 razy – 191 KB