Młodzicy na macie – Ogólnopolski Turniej w zapasach
Share

W ten weekend na krotoszyńskich matach gościło 240 zawodników i zawodniczek na Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w zapasach. Już pomieszczenie tych zawodników na naszej sali było nie lada wyczynem, ale daliśmy radę i w sobotę można było obejrzeć 393 pasjonujące walki z udziałem zawodników z całej Polski.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Krotoszyna p. Franciszek Marszałek, a wśród obecnych gości znaleźli się m.in Starosta Krotoszyński p. Stanisław Szczotka, wicestarosta p. Paweł Radojewski, a także wieloletni przyjaciel krotoszyńskich zapasów, były burmistrz, a obecnie radny sejmiku województwa wielkopolskiego p. Julian Jokś.

Przy okazji wręczono także puchary w klasyfikacji drużynowej dla najlepszego klubu w stylu wolnym w kategorii wiekowej młodzik w roku 2014. Pierwsze miejsce zajął nasz niemalże bratni klub UKS Olimpia Cieszków prowadzony przez Leszka Wośka, Ceramik zdobył II miejsce, co potwierdziło fakt, iż jesteśmy jednym z najlepszych klubów Polsce.

Medale dla Ceramika zdobyli:

złoto:
kat. 47 kg Eryk Gibasiewicz

srebro:
kat. 42 kg Dawid Lis

brąz
kat. 47 kg Michał Kryś i Jakub Setecki

W klasyfikacji drużynowej musieliśmy uznać wyższość zawodników z Cieszkowa i zadowolić się drugim miejscem, na trzeciej pozycji Stal Rzeszów, a potem Mazowsze Teresin, Wiking Wolin, Orzeł Namysłów.

Obejrzyj zdjęcia

Młodzicy:

Sport ZonaWyniki

 

Młodziczki:

Sport ZonaWyniki

 

Pobierz “Ogólnopolski Turniej Młodzików Krotoszyn 2015”

open – Pobrano 908 razy –

Projekt dofinansowany ze środków:
Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz Urzędu Miasta w Krotoszynie

ps. Dziękujemy wszystkim właścicielom i kierownikom hoteli na terenie Krotoszyna i okolic, dzięki Wam daliśmy rade pomieścić ponad 220 osób 🙂