Search for:
64,5 pkt na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Prawie 90 zawodnik z 40 klubów walczyło w Osielsku na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w stylu wolnym – 24-25.10.2014

4 reprezentantów Ceramika wywalczyło dwa złote medale:

  • w kat. 97 kg – Filipczak Mateusz
  • a kat. 125 kg – Baran Robert

O brąz w kat. 61 kg otarł się Tomasz Chołodecki, a w kat. 57 kg 8-smy był Mateusz Jaś
Drużynowo Ceramik na V-tym miejscu.

Almanach

Zdjęcia autorstwa A. F. Mikulskiej

MMM w Koszalinie już za nami…

Nasi młodzicy w dniach 17-18 października startowali na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w stylu wolnym. A ponieważ nie samymi zawodami człowiek żyje, nasi chłopacy mieli możliwość powdychania jodowanego powietrza w Mielnie. Na szczęście tym razem zabrakło śmiałków do kąpieli 🙂

Ceramik drużynowo zajął II miejsce zdobywając 13 punktów i ustępując tylko Sobieskiemu.

Najlepsi z Ceramika:

kat. 35 kg
2 m. Wieczorek Gracjan

kat. 47 kg
3 m. Jasik Jakub
3 m. Setecki Jakub

kat. 59 kg
1 m. Wojtkowski Szymon

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/107478150619206222089/albumid/6071870271974408545?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]
VII Turniej o Puchar Wójta Gminy Komorniki

Już po raz siódmy najmłodsi zapaśnicy z Wielkopolski walczyli w Komornikach (12.10.2014 r.). W turnieju wystartowało 106 zawodników i zawodniczek z 8 klubów.
Oczywiście nie mogło zabraknąć i naszych zapaśników.

Ekipa Ceramika pod wodzą nowego trenera Remika oraz pod czujnym okiem trenera koordynatora Rafała zajęła drużynowo II miejsce.

Poniżej klasyfikacja indywidualna:

Mini – mini zapasy:
Kategoria wagowa 27kg.
1. Adamczewski Mikołaj – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 30kg.
2. Orlikowski Igor – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 35kg.
1. Nowakowski Kacper – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 37kg.
1. Kaźmierczak Bartosz – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 42kg.
1. Filipczak Maciej – Ceramik Krotoszyn
2. Stodolny Bartosz – Ceramik Krotoszyn

Dziewczęta:

Kategoria wagowa 30kg.
1. Setecka Sandra – Ceramik Krotoszyn
3. Gibasiewicz Gilena – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 36kg.
3. Fabiś Wiktoria – Ceramik Krotoszyn

Młodzicy:

Kategoria wagowa 42kg.
1. Gibasiewicz Artur – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 47kg.
1. Setecki Jakub – Ceramik Krotoszyn
2. Jasik Jakub – Ceramik Krotoszyn
3. Pierunek Marcin – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 53 kg.
1. Gibasiewicz Eryk – Ceramik Krotoszyn

Kategoria wagowa 59 kg.
1. Wojtkowski Szymon – Ceramik Krotoszyn
3. Jankowski Dawid – Ceramik Krotoszyn

Klasyfikacja drużynowa:

1. Grunwald Plewiska – 49pkt.
2. Ceramik Krotoszyn – 40pkt.
3. Sobieski Poznań – 34 pkt.
4. Tęcza Środa Wlkp. – 27pkt.
5. Unia Swarzędz – 16pkt.
6. UKS Kiekrz – 16pkt.
7. Zapaśnik Rogalinek – 10pkt.
8. Husarz Gniezno – 4pkt.