Setecki Mistrzem Polski Młodzików
Share

Na I Mistrzostwach Polski Młodzików w stylu wolnym (Siedlce 30.11-2.12.2012 r.) w trakcie których prawie 200 zawodników walczyło o tytuł Mistrza Polski, 6cio osobowa ekipa Ceramika wywalczyła aż 4 medale, dzięki czemu zdobyliśmy III miejsce klasyfikacji drużynowej (I m. AKS Białogard, II m. Orzeł Namysłów)

I Mistrzem Polski Młodzików w kat. 73 kg został Miłosz Setecki
Srebro dla Jakuba Brylewskiego (kat. 100 kg), a dwa brązowe medale wywalczyli Bochyński Rafał (38 kg) oraz Szymon „Gumiś Wojtkowski (42 kg)

Szczegółowe wyniki tutaj…

Jest to kolejny duży sukces naszych zawodników, którzy pod koniec października w Namysłowie na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów wywalczyli aż 6 medali i także zdobyli drużynowo III miejsce.

Kategoria 42 kg
II miejsce – Wojtkowski Szymon(Sulmierzyce)
Kategoria 59 kg
II miejsce – Maćkowiak Bartosz(Krotoszyn)
Kategoria 59 kg
III miejsce – Górny Krystian oraz Kryjom Bartosz (Odolanow)
Kategoria 73 kg
III miejsce – Setecki Miłosz (Sulmierzyce)
Kategoria 85 kg
III miejsce – Setecki Dawid (Sulmierzyce)