Pogrom w Krotoszynie
Share

Ekipa Ceramika w składzie Słowiński, Walkowiak, Albinowski, Guza, Filipczak Mateusz, Mączak i Filipczak Dariusz pod wodzą trenera Rafała Patalas nie dała żadnych szans zawodnikom z GLKS Osielsko w 5 meczu I Ligi Seniorów w Zapasach w Stylu Wolnym.

Nasi zawodnicy wygrali wszystkie walki: 26:0 (pkt. techn.: 94 : 2) nie przegrywając nawet rundy. Już wkrótce filmy z walk.

Zapraszamy wszystkich kibiców w niedziele na godz. 17:00 na mecz z KS „Gwiazda” Bydgoszcz”.
Dobre widowisko gwarantowane… W trakcie zawodów działa bar

Dobry występ zanotowali także najmłodsi zawodnicy Ceramika – na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lubsku wywalczyli 5 złotych medali (Górny Krystian, Kryjom Bartosz, Setecki Miłosz, Setecki Dawid oraz Całujek Miłosz) oraz jeden srebrny – Kowalski Łukasz