Liga na półmetku…
Share

LOGO_LIGA_small

Liga Seniorów w stylu wolnym 2011 zmierza powoli ku końcowi. W grupie 1 prowadzi Bizon Milicz, któremu został już tylko jeden mecz w grupie ze Slavią Ruda Śl. Zawodniką Bizona wystarczy tylko zremisować, aby uzyskać prawo walki o tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

W grupie drugiej niezaprzeczalnie prowadzą zawodnicy Ceramika, którzy mają zresztą najlepszy bilans 73:6, jak na razie tylko jedna przegrana – Filipczak Mateusz nie zrobił wagi w meczu Gwiazdą Bydgoszcz. Naszym zawodnikom został już ostatni mecz na wyjeździe z GLKS Osielsko. Niestety regulamin Ligi jest niedopracowany, choćby w pkt 7.3 dotyczącym klasyfikacji drużyn w tabeli. W optymistycznym wariancie jesteśmy już w finale i będziemy walczyć o tytuł mistrza kraju – nawet jeśli przegramy wszystkie walki z GLKS Osielko. W pesymistycznym wariancie, musimy tylko wygrać jedną walkę, aby walczyć o tytuł.

Także w klasyfikacji indywidualnej prowadzą zawodnicy Ceramika, w pierwszej 10 znalazło się aż 6 naszych zawodników z Mariuszem Walkowiakiem na pierwszym miejscu.

Szczegóły tutaj…