Search for:
Logo LKS
Otwarte Mistrzostwa Gminy i Miasta Odolanów Młodzików

Kategoria wagowa 27 kg
Dawid Lis (Odolanów) – I miejsce
Kryś Michał (Orpiszew) – II  miejsce
Setecki Jakub (Sulmierzyce) – III miejsce
Gibasiewicz Artur (Sulmierzyce) – IV miejsce

Kategoria wagowa 30 kg
Perz Sebastian(Odolanów) – I miejsce
Woźnica Filip (Krotoszyn) -II  miejsce
Wiśniewski Kacper (Orpiszew) – III miejsce
Fabiś Maksymilian(Krotoszyn) – IV miejsce

Kategoria wagowa  32 kg
Bochyński Rafał (Sulmierzyce) – I miejsce
Fabiś Dominik (Krotoszyn) -II  miejsce
Mądzlik Arkadiusz (Orpiszew) – III miejsce
Grycman Jakub(Odolanów) ) – IV miejsce

Kategoria wagowa 35 kg
Wojtkowski Szymon (Sulmierzyce) – I miejsce
Orzeszyński Dominik (Sulmierzyce) – II miejsce
Kowalski Mateusz(Sulmierzyce) – III miejsce
Ptak Adrian (Orpiszew) – IV miejsce

Kategoria wagowa 38  kg
Owczarek Szymon (Odolanów) – I miejsce
Szubert Krystian(Odolanów) – II miejsce
Gniazdowski Paweł (Chwaliszew)- III miejsce
Kusz Jakub (Odolanów) – IV miejsce

Kategoria wagowa 40 kg
Mach Dariusz (Sulmierzyce) – I miejsce
Gibasiewicz Artur(Sulmierzyce) – II miejsce
Mucha Tomasz(Sulmierzyce) – III miejsce
Rejer Tomasz (Sulmierzyce) – IV miejsce

Kategoria wagowa 42 kg
Kryjom Bartosz (Odolanów) – I miejsce
Kowalski Łukasz(Sulmierzyce) – II miejsce
Budziak Łukasz (Krotoszyn) – III miejsce
Szczepaniak Bartosz(Odolanów) – IV miejsce

Kategoria wagowa  47 kg
Maćkowiak Bartosz(Krotoszyn) – I miejsce
Wiśniewski Jakub (Orpiszew) – II miejsce
Grenda Bartłomiej (Chwaliszew) – III miejsce
Wala Patryk (Odolanów) – IV miejsce

Kategoria wagowa  52 kg
Czubak Nicol (Orpiszew) – I miejsce
Ptak Weronika(Orpiszew) – II miejsce
Kryś Urszula(Orpiszew) – III miejsce

Kategoria wagowa 53 kg
Chołodecki Dariusz (Sulmierzyce) – I miejsce
Uciejewski Mateusz(Krotoszyn) – II miejsce
Mokracki Michał(Odolanów) – III miejsce
Woszczyński Tobiasz(Sulmierzyce) – IV miejsce

Kategoria wagowa  55 kg
Klupś Maciej (Odolanów) – I miejsce
Drożdżyński Piotr (Orpiszew) – II miejsce
Ptak Jakub (Orpiszew) – III miejsce
Furman Marek (Orpiszew) – IV miejsce

Kategoria wagowa  59 kg
Setecki Miłosz (Sulmierzyce) – I miejsce
Biliński Norbert (Orpiszew) – II miejsce
Szczepaniak Krzysztof(Sulmierzyce) – III miejsce
Strasburger Jakub(Odolanów) – IV miejsce

Kategoria wagowa  63 kg
Brylewski Gracjan (Odolanów) – I miejsce
Łukasik Kamil(Krotoszyn) – II miejsce
Urbaniak Michał(Orpiszew) – III miejsce
Górski Grzegorz(Chwaliszew) – IV miejsce

Kategoria wagowa  66 kg
Setecki Dawid (Sulmierzyce) – I miejsce
Panek Karol(Orpiszew) – II miejsce
Młynarz Adam(Chwaliszew) – III miejsce
Laskowski Kasper(Odolanów) – IV miejsce

Kategoria wagowa  73 kg
Całujek Miłosz(Krotoszyn) – I miejsce
August Sławomir(Krotoszyn) – II miejsce
Brylewski Jakub(Odolanów) – III miejsce
Bochyński Michał(Odolanów) – IV miejsce

Klasyfikacja drużynowa
Sulmierzyce – I miejsce(31 pkt.)
Odolanów – II miejsce(26 pkt.)
Orpiszew –III miejsce(25 pkt.)
Krotoszyn– IV miejsce(18 pkt.)
Chwaliszew – V miejsce(4 pkt.)

 

 

Justyna Niśkiewicz
Srebro Justyny na II Pucharze

Justyna NiśkiewiczW Poznaniu odbył się II Puchar Polski Seniorek w zapasach (Poznań, 16-17.10.2010)

Ceramik reprezentowała tylko jedna zawodniczka – Justyna Niśkiewicz, która zdobyła srebrny medal w kat. 63 kg ulegając w finale Monice Michalik (MGLKS „Orlęta” Trzciel).

W klasyfikacji wojewódzkiej zwyciężyło woj. lubelskie, druga była wielkopolska, a trzecie woj. śląskie.