Mistrzostwa Świata Juniorów 2010
Share

Sobota – 24.07.2010

Dzisiaj walki rozpoczęli wolniacy.
W kat. 96 kg Polskę reprezentuje zawodnik Ceramika Filipczak Adam, który wygrał dwie walki:
– 1/16 z Kanadyjczykiem GILL Arjun Singh
– 1/8 z z Białorusinem TSIMOKHAU, Vadzim

Niestety w 1/4 nasz zawodnik uległ Irańczykowi AMIRI Arfan Moradali, który w połfinale zmierzy się z Rosjaninem – AKHMEDOV, Shamil – jeśli irańczyk wygra, Adam ma szanse walczyć jeszcze o brązowy medal.

Aktualizacja godz. 16:00 – niestety Irańczyk przegrał z Rosjaninem w półfinale i w ten sposób Adam także zakończył turniej.

W kat. 74 kg Zbigniew Baranowski przegrał z Irańczykiem AFZALIPAEMAMI, Reza Alireza i już zakończył zmagania, także BIEŃKOWSKI Krzysztof w kat. 60 kg przegrywając pierwszą walkę z Niemcem HERZOG Philipp odpadł już z turnieju.

Jutro walą pozostali Polacy, w tym w kat. 84 kg brązowy medalista Mistrzostw Europy – Baran Robert.