Zapaśnicze kompedium
Share

Promocja i popularyzacja zapasów to główne cele, które stawiał przed sobą pomysłodawca projektu www.sportzona.pl. Dzięki przejrzystym informacjom, zawartym w bazie, polskie zapasy dostają szanse na to by nie pozostawać dłużej sportem anonimowym i wyjść z cienia innych dyscyplin. Od dziś przedstawiciele mediów oraz wszyscy zainteresowani w jednym miejscu znajdą wyniki aktualnych jak i zakończonych wydarzeń zapaśniczych. Dodatkowe statystyki sprawiają, że przeglądanie zasobów almanachu staje się niezwykle interesujące. Bez cienia przesady możemy stwierdzić, że 19 luty 2010, jest datą, kiedy mamy do czynienia z rewolucją, jeśli chodzi o dostęp do informacji o polskich zapasach.

Zainteresowanych zachęcam do współpracy nad rozwojem zapaśniczej bazy danych. W dniu startu zawiera ona wyniki 18 turniejów oraz 2506 walk! W naszych rękach leży to, jak szybko rozrastać się będą zgromadzone tu zasoby. Zapraszam do współpracy.