W dniu 23.05.2015 roku w Sulmierzycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach stylu wolnym. Na matach sulmierzyckich gościło 48 zawodników i zawodniczek.
Pan Rafał Patalas Prezes UKS „Olimpijczyk” Sulmierzyce przedstawił zaproszonych gości oraz poprosił o oficjalne otwarcie w/w zawodów panią Beatę Koprowską Dyrektorkę Zespołu Szkół Publicznych w Sulmierzycach. Wśród obecnych gości znaleźli się m.in Sekretarz Miasta Sulmierzyc p. Karina Błaszczyk, Prezes LKS Ceramik Krotoszyn Lech Pauliński, wice Prezes LKS Ceramik Krotoszyn p. Maciej Oprysiak, członek Zarządu LKS Ceramik Krotoszyn Patalas Kazimierz oraz członkowie Zarządu UKS „Olimpijczyk” Sulmierzyce p. Monika Panek-Siudy, p. Krzysztof Jankowski, p. Karol Ratajczak, p. Przemysław Naskręt.
Trzech zawodników Klubu Sportowego „Olimpijczyk” Sulmierzyce zostało wyróżnionych nagrodami rzeczowymi za osiągniecia podczas Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach byli to Wojtkowski Szymon, Setecki Jakub, Gibasiewicz Eryk.
Klasyfikacja indywidualna:
Kategoria 21 kg
I miejsce – Zakoński Robert („Suples-Błonie” Krotoszyn)
II miejsce – Piorunek Jan („Suples-Błonie” Krotoszyn)
III miejsce – Banasiewicz Jan („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
III miejsce – Kurzawa Bartosz („Suples-Błonie” Krotoszyn)
Kategoria 25 kg
I miejsce – Bończyk Michał („Suples-Błonie” Krotoszyn)
II miejsce – Krzyżański Hubert („Suples-Błonie” Krotoszyn)
III miejsce – Krystek Oliwier („Suples-Błonie” Krotoszyn)
Kategoria 35 kg
I miejsce – Wojtkowski Adam („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
II miejsce – Adamczewski Mikołaj („Suples-Błonie” Krotoszyn)
III miejsce – Chołodecki Mariusz („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
III miejsce – Kosmalski Maciej („Suples-Błonie” Krotoszyn)
Kategoria 38 kg
I miejsce – Adamczak Miłosz („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
II miejsce – Nowakowski Kacper („Suples-Błonie” Krotoszyn)
III miejsce – Wieczorek Gracjan („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
III miejsce – Mazur Bartosz („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
Kategoria 42 kg
I miejsce – Kaźmierczak Bartosz („Suples-Błonie Krotoszyn)
II miejsce – Krystek Marcel („Suples-Błonie Krotoszyn)
Kategoria 47 kg
I miejsce – Filipczak Maciej („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
II miejsce – Gromnicki Jakub („Suples-Błonie Krotoszyn)
III miejsce – Gibasiewicz Artur („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
III miejsce – Kupczyk Dominik („Suples-Błonie Krotoszyn)
Kategoria 53 kg
I miejsce – Setecki Jakub („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
II miejsce – Lisiak Damian („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
III miejsce – Stodolny Bartosz („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
III miejsce – Jasik Jakub („Bartosz” Odolanów)
Kategoria 59 kg
I miejsce – Gibasiewicz Eryk („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
II miejsce – Schubert Krystian („Bartosz” Odolanów)
III miejsce – Gromnicki Tobiasz („Suples-Błonie Krotoszyn)
III miejsce – Jankowski Dawid („Bartosz” Odolanów)
Kategoria 66 kg
I miejsce – Sobański Maciej („Suples-Błonie Krotoszyn)
II miejsce – Gorzelany Jakub („Suples-Błonie Krotoszyn)
III miejsce – Raczak Jakub („Bartosz” Odolanów)
Kategoria 73 kg
I miejsce – Wojtkowski Szymon („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
II miejsce – Stodolny Mateusz („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
Dziewczęta:
Kategoria 35 kg
I miejsce – Lis Agnieszka („Suples-Błonie Krotoszyn)
II miejsce – Gibasiewicz Gilena („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
III miejsce – Sandra Setecka („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
Kategoria 40 kg
I miejsce – Maik Klaudia („Bartosz” Odolanów)
II miejsce – Fabiś Wiktoria („Suples-Błonie Krotoszyn)
Kategoria 57 kg
I miejsce – Trawińska Daria („Olimpijczyk” Sulmierzyce)
II miejsce – Partias Joanna („Suples-Błonie Krotoszyn)
III miejsce – Zasieczna Dominika („Suples-Błonie Krotoszyn)