Search for:
Wielkanocny Zając w Poznaniu z workiem medali

Jak co roku silna i duża grupa naszych zawodników udała się na poznańskie maty, gdzie w trakcie Turnieju Mikołajkowego w zapasach i minizapasach rywalizowali z najlepszymi klubami w naszym województwie,  a także reprezentantami z zachodniopomorskiego.

Nie będzie dla nikogo niespodzianką, iż Ceramik zdeklasował konkurencję wygrywając klasyfikację drużynową mając niemal 2 razy więcej punktów niż druga w klasyfikacji drużynowej Środa Wlkp. i prawie 3 razy więcej punktów od Grunwaldu Poznań.

Indywidualnie także poszło znakomicie, co potwierdzają wyniki:

  • 14 złotych medali
  • 15 srebrnych medali
  • 10 brązowych medali

Poniżej klasyfikacja indywidualna

Grupa wiekowaKat.M-ceNazwiskoRocznik
kadet56 kg2.JĘDRULAK NARINA2003
kadet73 kg2.NAMYSIAK MAGDALENIA2003
kadet60 kg1.STEFAŃSKI MIKOŁAJ2003
kadet80 kg1.STEFAŃSKI OSKAR2003
kadet90 kg3.GORZELANY JAKUB2003
młodzik36 kg1.PATALAS NATALIA2005
młodzik36 kg2.BUKOWSKA NATALIA 2005
młodzik46 kg2.POCZTA OLIWIA2004
młodzik50 kg1.KOŁODIEJ NATALIA2005
młodzik50 kg2.NAMYŚLAK WERONIKA2004
młodzik58 kg1.LIS AGNIESZKA2003
młodzik70 kg1.JĘDRULAK JAGODA2003
młodzik38 kg2.KRZYŻAŃSKI HUBERT2003
młodzik43 kg1.ADAMCZEWSKI MIKOŁAJ 2004
młodzik48 kg2.WALCZAK MATEUSZ2004
młodzik48 kg2.OSTOJSKI BARTŁOMIEJ2005
młodzik48 kg3.ANIOŁ MATEUSZ2005
młodzik48 kg5.SWOROWSKI DAWID2005
młodzik68 kg1.PATAN MACIEJ2003
młodzik85 kg2.ROSIEWICZ DAMIAN2004
minizapasy20 kg1.JÓZEFIAK SZYMON2009
minizapasy20 kg3.OSTOJSKI KRYSTIAN2011
minizapasy24 kg1.KOCZURA KAMIL2008
minizapasy24 kg2.JOCHANIAK DORIAN2010
minizapasy24 kg3.ULICZNY MACIEJ2010
minizapasy29 kg1.ROGOWICZ MIKOŁAJ2009
minizapasy34 kg3.KASPRZAK JAKUB 2007
minizapasy35 kg3.SZYMANOWSKI ANTONI2010
minizapasy37 kg1.ZAKOŃSKI ROBERT2007
minizapasy37 kg2.POLAŃSKI REMIGIUSZ2007
minizapasy53 kg1.FILIPCZAK SEBASTIAN2008
minizapasy53 kg2.ROSIEWICZ KAROL2007
minizapasy53 kg3.NOWAK MICHAŁ2008
minizapasy dziewczyn24 kg1.ULICZNA ANASTAZJA2008
minizapasy dziewczyn30 kg3.ROLAŃSKA ANNA2009
minizapasy dziewczyn32 kg2.MIKOŁAJCZYK KLAUDIA2009
minizapasy dziewczyn34 kg2.PIASZCZYŃSKA KATARZYNA2008
minizapasy dziewczyn34 kg3.JOCHANIAK MAJA 2008
minizapasy dziewczyn40 kg2.STASIK JULIA2008
minizapasy dziewczyn40 kg3.KOŁODZIEJ MAGDALENIA2008
Użyj wyszukiwarki, aby wyszukać konkretne nazwisko

 

Pobierz “Zestawienie miejsc - Poznań 24-03-2018”

180324.xlsx – Pobrano 336 razy – 10 KB

Co najważniejsze wszyscy zawodnicy wrócili bez kontuzji, tradycyjnie odwiedzając po drodze pewną znaną restaurację z hamburgerami 🙂

Wielkanoc w Poznaniu

Jak co roku Grunwald Poznań był organizatorem Wielkanocnego Turnieju zapaśniczego. W sobotę 18 kwietnia zmierzyło się ponad 120 zawodników i zawodniczek z całej Wielkopolski.

Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych zawodników, którzy wywalczyli w klasyfikacji drużynowej I miejsce, za Ceramikiem Grunwald Poznań (2), Sobieski Poznań (3), Tęcza Środa Wlkp. (4), Zapaśnik Rogalinek (5), Unia Swarzędz (6), Husarz Gniezno (7), Kiekrz Poznań (8) i Pniewiak Pniewy (9)

Złoto dla Ceramika zdobyli:
Setecka Sandra, Dawid Lis, Jakub Jasik, Dawid Schubert, Jan Pierunek, Michał Bączyk, Mikolaj Adamczewski, Kacper Nowakowski, Jakub Gorzelanny, Klaudia Maik

Srebro:
Wiktoria Fabiś, Agnieszka Lis, Michał Kryś, Tobiasz Gromnicki, Igor Orlikowski, Bartlomiej Ostojski

Brąz:
Joanna Patryjas, Maciej Kosmalskim, Marcin Pierunek, Bartosz Stodolny, Krystian Schubert, Dawid Jankowski, Maciej Sobański, Bartosz Kurzawa, mariusz Cholodecki, Dominika Zasieczna

Sport ZonaWyniki
Klasyfikacja druzynowa :)
Klasyfikacja druzynowa 🙂
130601 0004
Turniej z Okazji Dnia Dziecka

1 czerwca w Poznaniu odbył się Turniej z okazji Dnia Dziecka w zapasach i w mini zapasach.

Jak co roku na poznańskich matach zmierzyli się młodzi zapaśnicy i zapaśniczki z całej Wielkopolski, 109 zawodników walczyło w 32 kategoriach wagowych. Nasi młodzi zawodnicy, dzięki dobrej postawie wywalczyli w klasyfikacji drużynowej II miejsce – Isze dla Sobieskiego, III dla gospodarzy – Grunwaldu.

35 kg – 1 m. – Lis Dawid
47 kg – 1 m. – Wojtkowski Szymon
47 kg – 2 m. – Fabiś Maksymilian
53 kg – 1 m. – Gibasiewicz Eryk
53 kg – 2 m. – Kowalski Mateusz
59 kg – 1 m. – Kaczmarek Kamil
66 kg – 2 m. – Stodolny Mateusz
100 kg – 1 m. – Furman Marek

25 kg – 3 m. – Setecka Sandra
30 kg – 1 m. – Filipczak Katarzyna
33 kg – 3 m. – Fabiś Wiktoria
35 kg – 3 m. – Trawińska Daria

35 kg – 3 m. – Nowakowski Kacper
36 kg – 1 m. – Gibasiewicz Artur
36 kg – 3 m. – Kaźmierczak Bartek
38 kg – 1 m. – Jasik Jakub
38 kg – 3 m. – Pierunek Marcin
40 kg – 1 m. – Brylewski Filip
40 kg – 3 m. – Stodolny Bartłomiej
40 kg – 3 m. – Gromnicki Jakub
42 kg – 1 m. – Setecki Jakub
42 kg – 2 m. – Filipczak Maciej

130601 0004

130601 0003
Justyna Niśkiewicz z pucharem

Pobierz ze strony WZZ komunikat