Search for:
Share

Już 13 maja najlepsi zawodnicy w kraju walczyć będą o tytuł Mistrza Polski w trakcie LXXVI Mistrzostw Polski, wśród ekip nie zabraknie medalistów Mistrzostw Europy, uczestników Igrzysk Olimpijskich, którzy rywalizować będą nie tylko o tytuł mistrzowski w 10 kategoriach, ale także o prawo reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata, które są pierwszymi eliminacjami do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024.

Kibiców zapraszamy w sobotę na Halę Widowiskową w Krotoszynie przy ul. Olimpijskiej na godzinę 10:00, wejście bezpłatne. A już o 16 wielkie otwarcie z udziałem Akademii Tańca Jaskier z Milicza 10 finałowych walk, które wyłonią Mistrzów Kraju.

Dzięki wsparciu sponsorów i samorządu udało się nam przeznaczyć kwotę 30 000 zł na nagrody, oraz zapewnić oprawę na najwyższym poziomie.

Organizatorami zawodów są:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polski Związek Zapaśniczy
Miasto i Gmina Krotoszyn
LKS Ceramik Krotoszyn

Sponsor tytularny PZZ
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Sponsor Główny

Sponsorzy Kategorii

Pozostali Sponsorzy

Przydatne adresy:

Śledź na żywo wyniki i oglądaj walki – www.sportzona.pl
Wydarzenie na FB