Cóż to był za dzień…

17 września po perturbacjach spowodowanych COVIDEM w końcu udało się nam wspólnie świętować 50 lat istnienia LKS Ceramik Krotoszyn.

Nie da się zacząć tego wpisu od podziękowań dla samorządu zarówno wojewódzkiego, powiatowego, jak i gminnego, to dzięki ich wsparciu istniejemy i mogliśmy w ten dzień świętować.

Duże podziękowania dla właścicieli Restauracji Leśniczówka, którzy dzielnie znosili nasze pomysły i doradzali jak najlepiej zorganizować imprezę. I chociaż pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja, zdołali ugościć nas wszystkich.

Również olbrzymie podziękowania dla wszystkich sponsorów, którzy wspomogli nas zarówno w organizacji spotkania, jak i wspierają naszą codzienną działalność.

Doceniamy także tak liczny udział delegację zaprzyjaźnionych klubów sportowych z województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Jednak przede wszystkim cieszyła nas obecność tak wielu zawodników i zawodniczek, bez których ten klub nie osiągnąłby takich sukcesów, to właśnie oni byli, są i będą najważniejsi.

Oczywiście nie można zapomnieć o dużym wkładzie Urzędu Miasta i Gminy Krotoszyn, który wspierał nas zawsze i pomógł też w organizacji imprezy.

Więcej zdjęć:

Galeria I – autor Paweł Krawulski