Złoty Masa – aktualizacja :)

23-24 października w Środzie Wlkp. odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym.

Bezkonkurencyjny okazał się lider naszej drużyny Jakub „Masa” Brylewski, który w kat. 125 kg pewnie zdobył złoty medal.

Walkę o brąz przegrali Filip Woźnica (57 kg) i Dariusz Chołodecki (97 kg)

Drużynowo Ceramik na III miejscu w klasyfikacji drużynowej, ustępując nieznacznie MLUKS Karlino i Stali Rzeszów.

Razem z pozostałymi klubami z Wielkopolski wywalczyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Link do Sport Zony

Aktualizacja - 31.10.2020

Tydzień później w Poznaniu na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w stylu klasycznym drugi złoty medal w tym roku zdobył Jakub w kat. 130 kg.

„Masa” potwierdził swoją dominację w tej grupie wiekowej zdobywając podwójną koronę – także w stylu klasycznym wygrał wszystkie walki przed czasem.