Historia Zapasów na Ziemi Krotoszyńskiej

lechpaulinski
Share

We wtorek o godz. 16:30 w Kinie Przedwiośnie odbyła się prezentacja książki Lecha Paulińskiego pt. Historia Zapasów na Ziemi Krotoszyńskiej. Wśród licznych gości znaleźli się m.in. Poseł na Sejm RP p. Maciej Orzechowski, Starosta Ostrzeszowski, Starosta Krotoszyński, Burmistrz Krotoszyna, Wiceburmistrz Krotoszyna, Burmistrz Sulmierzyc, Prezez PZZ, Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie, przedstawiciele WZS, LZS, WZZ oraz Urzędu Marszałkowskiego, a także olbrzymia liczba sympatyków zapasów, którzy szczelnie wypełnili sale krotoszyńskiego kina.

W trakcie prezentacji odbył się krótki pokaz umiejętności najmłodszych zawodników Ceramika, a także występy artystyczne przedstawicieli Szkoły Muzycznej w Krotoszynie oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Orpiszewie.

Już wkrótce wideo z imprezy, a poniżej linki do zdjęć…

Strona Krotoszyna
Galeria fotografii Pawła Płócienniczaka 

Kilka słów podziękowań p. Prezesa:

Serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom krotoszyńskich zapasów za tak liczne przybycie na promocję mojej książki i mam nadzieję, że da ona czytelnikom tyle radości, co mi dało jej pisanie.

Pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim osobom oraz firmom, których nie jestem w stanie teraz wymienić z uwagi na ich liczbę, za pomoc w przygotowaniu książki oraz jej promocji.

Jeszcze raz dziękuje z głębi serca.

L. Pauliński