IV Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Odolanów

Chołodecki Dariusz
Share

We wtorek 18 października na IV Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Odolanów w zapasach dziewcząt i chłopców zmierzyli się najmłodsi zawodnicy z UKS z Odolanowa, Chwaliszewa, Orpiszewa i Krotoszyna.

Przeszło 60 zawodników i zawodniczek walczyło w 12 kategoriach wagowych. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dawida Seteckiego, jednego z najlepszych młodzików z Ceramika. Dawid od dwóch lat nie zanotował porażki na macie, wygrywając wiele Ogólnopolskich Turniejów.

Jedna z najciekawszych walk odbyła się w kat. 53 kg, gdzie po 3 rundowym pojedynku wygrał na punkty Kowalski Łukasz (Sulmierzyc ) z zawodnikiem gospodarzy – Krystianem Górnym, jednak obu zawodników pogodził  Cholodecki Dariusz pokonując w finale Łukasza.

Poniżej klasyfikacja indywidualna:

kat. 25 kg
1 m. – Orwat Adrian – Krotoszyn
2 m. – Rychlak Natalia – Sulmierzyce
3 m. – Wojtkowski Adam – Sulmierzyce
3 m. – Kurzawa Kacper – Chwaliszew

kat. 30 kg
1 m. – Lis Dawid – Orpiszew
2 m. – Gibasiewicz Artur – Sulmierzyce
3 m. – Ratajczak Przemek – Krotoszyn
3 m. – Kołodziejczyk Michał – Chwaliszew

kat. 32 kg
1 m. – Kryś Michał – Orpiszew
2 m. – Setecki Jakub – Sulmierzyc
3 m. – Chołodecki Mateusz – Sulmierzyce
3 m. – Stachowiak Marcin – Krotoszyn

kat. 33 kg
1 m. – Fabiś Maksymilian
2 m. – Wiśniewski Kacper

kat. 35 kg
1 m. – Hondzlik Arkadiusz – Orpiszew
2 m. – Mencweldowski Bartosz – Sulmierzyce
3 m. – Gronnicki Tobiasz – Krotoszyn

kat. 38 kg
1 m. – Wojtkowski Szymon – Sulmierzyce
2 m. – Fabiś Dominik – Krotoszyn
3 m. – Gościniak Szymon – Orpiszew
3 m. – Schubert Dawid – Odolanów

kat. 40 kg
1 m. – Kowalski Mateusz – Sulmierzyce
2 m. – Perz Sebastian – Odolanów
3 m. – Schubert Krytian – Odolanów

kat. 42 kg
1 m. – Orwat Martin – Krotoszyn
2 m. – Nawrocki Jacek – Odolanów
3 m. – Bielski Jarosław – Chwaliszew
3 m. – Macniak Mikołaj – Orpiszew

kat. 47 kg
1 m. – Kryś Urszula – Orpiszew
2 m. – Gibasiewicz Eryk – Sulmierzyce
3 m. – Kołodziejczyk Waldemar – Chwaliszew
3 m. – Błaszczyk Ernest – Chwaliszew

kat. 53 kg
1 m. – Chołodecki Dariusz – Sulmierzyce
2 m. – Kowalski Łukasz – Sulmierzyce
3 m. – Górny Krystian – Odolanów gorny_krystian
3 m. – Krakowski Dawid – Krotoszyn

kat. 59 kg
1 m. – Kryjom Bartosz – Odolanów
2 m. – Mokracki Michał – Odolanów
3 m. – Zamirski jakub – Krotoszyn
3 m. – Wala Patryk – Odolanów

kat. 66 kg
1 m. – Setecki Miłosz – Sulmierzyce
2 m. – Ptak Jakub – Orpiszew
3 m. – Górski Grzegorz – Chwaliszew

kat. 85 kg
1 m. – Setecki Dawid – Sulmierzyce – najlepszy zawodnik turnieju
2 m. – Bociański Michał – Odolanów
3 m. – Jankowski Robert – Orpiszew
3 m. – Furman Marek – Orpiszew